Wieczory w Arsenale

Wieczory czas wolny

Ciekawostki dotyczące kultury oraz innych ciekawych sposobów na spędzanie wolnego czasu....

czas wolny

Jakie zegarki kupić?

Jakie zegarki kupić?

(...) Wskazane jest, by każdy mężczyzna nosił zegarek. Powstaje jedynie pytanie: jakie zegarki kupić? Istotne jest to, aby dokonać zakupu takich produktów, które charakteryzują się doskonałymi parametrami jakościowymi. Polecanym wyborem są zegarki męskie firmy Jordan Kerr. Te produkty posiadają elegancki wygląd, dzięki czemu będą doskonale pasować do wizerunku danego mężczyzny. Występuje szeroki wybór modeli tych zegarków, co sprawia, że każdy ma szansę na odnalezienie takiego produktu, który przypadnie mu do gustu. Wszystkie modele posiadają (...)

Wiecej podobnych:

Aktywność fizyczna - którą formę wybrać?

Aktywność fizyczna - którą formę wybrać?

(...) Nikogo dziś nie trzeba przekonywać, że ruch i uprawianie sportu to najlepsza polisa na zdrowe życie. Są osoby, które nie mają z tym żadnego problemu, można nawet powiedzieć, że są uzależnione od ćwiczeń i nie wyobrażają sobie dnia bez jakiejś formy aktywności fizycznej. Są też tacy, którzy wiedzą, że sport to zdrowie, więc...podziwiają wyczyny sportowców na ekranie telewizora. Twierdzą, że wolą oglądać innych, bo sami nie mają czasu, (...)

Wiecej podobnych:

Imprezy dla firm czy dla pracowników?

Imprezy dla firm czy dla pracowników?

(...) Prowadzenie firmy nie polega jedyne na troszczeniu się o wszystkie aspekty techniczne oraz organizacyjne. Bardzo ważne jest również dbanie o integrację zespołu oraz zgranie pracowników. Pozytywnie wpłynie to na pracę całego zespołu oraz na komunikację między poszczególnymi osobami. Warto zapewnić spotkania dla wszystkich zatrudnianych osób.Odpowiednia organizacja imprezy nie jest wcale łatwym zadaniem. Szczególnie jeśli poza tym mamy mnóstwo codziennych obowiązków (...)

Wiecej podobnych:

Uniwersalne zegarki

Uniwersalne zegarki

(...) Uniwersalność w zakresie stylizacji , niezależnie od tego jakiego elementu dotyczy ona bezpośrednio jest niezwykle istotnym czynnikiem. Sprawia ona bowiem, że czujemy się wyjątkowi i oryginalni. Dlatego też tak chętnie dokonujemy zakupu ubrań i produktów z limitowanych kolekcji oraz sięgamy po te rozwiązania, które należą do rzadkości. Jednym z elementów, które ubarwiają nasze stylizacje, zarówno te codzienne jak i te wyjątkowe i przeznaczone na specjalne okazje, jest biżuteria. Mowa tu zarówno o biżuterii i (...)

Wiecej podobnych:

Integracja w firmie i poza nią

Integracja w firmie i poza nią

(...) Na sukces firmy czy jakikolwiek organizacji składa się wiele czynników. Jednym z najważniejszych wciąż pozostają ludzie. To od człowieka, jego wiedzy, umiejętności, zaangażowania, wydajności i wielu innych czynników zależał będzie końcowy efekt działalności firmy. Rzeczy takie jak wykształcenie, wiedza pracownika to jedna strona medalu. Oprócz umiejętności twardych, coraz większą uwagę przywiązuje się do umiejętności miękkich, czyli cech charakteru, umiejętności pracy w zespole. Firmy coraz częściej zauważają, że aby praca zespołu była coraz bardziej wydajna i wyniki coraz lepsze, ważna jest (...)

Wiecej podobnych:

Już za rok matura

Już za rok matura

(...) Matura to ponoć najważniejszy egzamin w życiu każdego młodego człowieka. Egzamin dojrzałości - tak się o nim mówi. Wyniki matur determinują to, na jaką uczelnię i jaki kierunek dostaną się młodzi ludzie. Jednak zanim przystąpią do egzaminów czeka ich pierwszy "dorosły" bal. Studniówka. Tradycyjnie organizowana na sto dni przed majowymi egzaminami. Ma być okazją do zabawy ze znajomymi, przyjaciółmi oraz nauczycielami poznanymi w szkole średniej. Jest również szansą na odprężenie się przed miesiącami wytężonej pracy i nauki.Jak dobrze zorganizować i dobrze się bawić na studniówce? Za czasów naszych rodziców studniówki urządzane były w szkołach, na salach gimnastycznych. Współcześnie tej opcji raczej się nie praktykuje, (...)

Wiecej podobnych:

Ćwiczymy na zdrowie!

Ćwiczymy na zdrowie!

(...) Nie tylko wakacje są czasem intensywnych treningów i powrotu do formy po całorocznym objadaniu się. Jesień również się świetnym momentem, by trochę nad sobą poćwiczyć i co nieco zmienić w swojej fizycznej budowie. Wielu chętnie rezygnuje z lekcji wychowania fizycznego czy siłowni, a inni chodzą na kurs pilatesu i nie uważają tego za nic nudnego. Dla nich dobra kondycja jest bardzo ważna.Ćwiczenia te mają ogrom zalet, jak na przykład pomogą nam odciążyć nasz (...)

Wiecej podobnych:

Montowanie układów elektronicznych na dwa sposoby

Montowanie układów elektronicznych na dwa sposoby

(...) Montowanie układów elektronicznych i w ogóle cały montaż elektroniki to zadanie trudne, ponieważ przede wszystkim jest bardzo precyzyjne. Wymaga więc bardzo dużej wiedzy technicznej oraz sprawności manualnej, jeśli jest wykonywany ręcznie.Czym jest montaż przewlekany, powierzchniowy i czym są elementy SMD?O montażu przewlekanym słów kilkaMontaż przewlekany inaczej THT ,czyli z języka angielskiego Through-Hole Technology, nie jest niczym innym jak specyficznym rodzajem montowania podzespołów elektronicznych, które umieszcza się na tak zwanej płytce obwodu drukowanego, czyli PCB - Printed Circuit Board. Elementy elektroniczne, które montuje się w sposób przewlekany, posiadają specjalne druty. Są to (...)

Wiecej podobnych:

Funkcjonale rzeczy z wikliny

Funkcjonale rzeczy z wikliny

(...) Wiklina to rodzaj materiału, z którego można zrobić całą gamę produktów. Najbardziej popularnym, kojarzącym się z wikliną wyrobem, jest koszyk. Niegdyś obowiązkowa rzecz na zakupach i grzybobraniu, obecnie wyparta przez siatki i inne produkty z tworzyw sztucznych. Jednak w miejscu takim jak sklep z produktami wiklinowymi Wikliniarnia.pl możemy na nowo odkryć urok tego materiału. Produkty i akcesoria z wikliny to przede wszystkim (...)

Wiecej podobnych:

Firmowa wigilia dla pracowników

Firmowa wigilia dla pracowników

(...) Większość firm przeznacza co roku trochę pieniędzy na imprezy integracyjne. Wiedzą one, że takie działanie po prostu się opłaca. Zgrany zespół lepiej ze sobą współpracuje, co przekłada się bezpośrednio na osiągane wyniki. Imprezy takie pozwalają nabrać dystansu do codziennych obowiązków i poznać swoich kolegów zza biurka od nieco innej strony. Często okazuje się, że po godzinach są to zupełnie inni, dużo barwniejsi ludzie, pełni pasji i energii. Takie spotkania cementują cały zespół, a wydane na nie pieniądze szybko się zwracają. Do najczęstszych okazji na integrację pracowników należy świąteczna impreza firmowa. Mnóstwo przedsiębiorców co roku organizuje tego typu wspólne (...)

Wiecej podobnych:

Albumy fotograficzne - doskonała pamiątka?

Albumy fotograficzne - doskonała pamiątka?

(...) W czasach wszechobecnej technicyzacji coraz ciężej o przechowywanie zdjęć czy dokumentów w materialnej formie, przecież wszystko można przechowywać w pamięci telefonów komórkowych, komputerów, laptopów, tabletów, a nawet w internetowej chmurze. Zdjęcia przechowujemy w galeriach dostępnych za pośrednictwem sieci internetowej, udostępniamy je znajomym lub całkiem obcym ludziom. Czy to racjonalne zachowanie?Niestety, najnowsze wynalazki techniki (...)

Wiecej podobnych:

Koszula częścią męskiego stroju

Koszula częścią męskiego stroju

(...) pasowała na okazję, w której się znajdziemy. Współcześnie na rynku mamy ogromną ilość produktów ubrań męskich, co sprawia, że nie mamy problemów, aby wybrać idealne dla siebie rozwiązanie. Kiedy jednak już wybierzemy rozmiar i fason, zastanówmy się także nad kolorem koszuli, abyśmy zawsze, w każdej sytuacji (...)

Wiecej podobnych:

Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa

(...) Są w naszym życiu wydarzenia, o których nie chcielibyśmy zapomnieć. Wszelkie uroczystości rodzinne, firmowe czy koleżeńskie skłaniają każdego z nas do uchwycenia tych ważnych dla nas chwil. Zdjęcia (...)

Wiecej podobnych: